Beschrijving
| Gender | Men |
| Main color | Blue |
| Frame color | Blue |
| Frame material | Metal |
| Lenses width | 54mm |
| Lenses heigth | 32mm |
| Bridge length | 17mm |
| Frame width | 143mm |
| Temple length | 140mm |
| Spring hinge | No |
| Style | Half-Rim |
| Shipment includes | Case, Cleaning Towel |
€10,743.80 €96.69 Inclusief Btw
Diesel Optical Frame DL5018 091 54 Men Blue
| Gender | Men |
| Main color | Blue |
| Frame color | Blue |
| Frame material | Metal |
| Lenses width | 54mm |
| Lenses heigth | 32mm |
| Bridge length | 17mm |
| Frame width | 143mm |
| Temple length | 140mm |
| Spring hinge | No |
| Style | Half-Rim |
| Shipment includes | Case, Cleaning Towel |