Beschrijving
| Gender | Women |
| Main color | Brown |
| Frame color | Brown |
| Frame material | Plastic |
| Lenses width | 52mm |
| Lenses heigth | 27mm |
| Bridge length | 18mm |
| Frame width | 130mm |
| Temple length | 135mm |
| Style | Full-Rim |
| Shipment includes | Case |
€0.00 Inclusief Btw
Skechers Optical Frame 2014 TO Women Brown
| Gender | Women |
| Main color | Brown |
| Frame color | Brown |
| Frame material | Plastic |
| Lenses width | 52mm |
| Lenses heigth | 27mm |
| Bridge length | 18mm |
| Frame width | 130mm |
| Temple length | 135mm |
| Style | Full-Rim |
| Shipment includes | Case |