Beschrijving
| Gender | Women |
| Main color | Purple |
| Frame color | Purple |
| Frame material | Metal & Plastic |
| Lenses width | 53mm |
| Lenses heigth | 31mm |
| Bridge length | 15mm |
| Frame width | 132mm |
| Temple length | 140mm |
| Style | Full-Rim |
| Shipment includes | Case, Cleaning Towel |
€21,487.60 €193.39 Inclusief Btw
Roberto Cavalli Optical Frame RC822U 083 53 Women Purple
| Gender | Women |
| Main color | Purple |
| Frame color | Purple |
| Frame material | Metal & Plastic |
| Lenses width | 53mm |
| Lenses heigth | 31mm |
| Bridge length | 15mm |
| Frame width | 132mm |
| Temple length | 140mm |
| Style | Full-Rim |
| Shipment includes | Case, Cleaning Towel |