Beschrijving
| Gender | Women |
| Main color | Black |
| Frame color | Black |
| Frame material | Metal |
| Lenses width | 51mm |
| Lenses heigth | 38mm |
| Bridge length | 17mm |
| Frame width | 128mm |
| Temple length | 140mm |
| Spring hinge | Yes |
| Style | Full-Rim |
| Shipment includes | Case, Cleaning Towel |
€12,809.92 €115.29 Inclusief Btw
Guess Optical Frame GU2659 005 51 Women Black
| Gender | Women |
| Main color | Black |
| Frame color | Black |
| Frame material | Metal |
| Lenses width | 51mm |
| Lenses heigth | 38mm |
| Bridge length | 17mm |
| Frame width | 128mm |
| Temple length | 140mm |
| Spring hinge | Yes |
| Style | Full-Rim |
| Shipment includes | Case, Cleaning Towel |