Beschrijving
| Gender | Women |
| Main color | Black |
| Frame color | Black |
| Frame material | Metal |
| Lenses width | 52mm |
| Lenses heigth | 39mm |
| Bridge length | 18mm |
| Frame width | 130mm |
| Temple length | 140mm |
| Spring hinge | Yes |
| Style | Half-Rim |
| Shipment includes | Case, Cleaning Towel |
€11,983.47 €107.85 Inclusief Btw
Guess Optical Frame GU2642 002 52 Women Black
| Gender | Women |
| Main color | Black |
| Frame color | Black |
| Frame material | Metal |
| Lenses width | 52mm |
| Lenses heigth | 39mm |
| Bridge length | 18mm |
| Frame width | 130mm |
| Temple length | 140mm |
| Spring hinge | Yes |
| Style | Half-Rim |
| Shipment includes | Case, Cleaning Towel |